Asia & Dawid

Opinie

"Przygotowując się do Naszego Najważniejszego Dnia mieliśmy na dużej uwadze kwestie upamiętnienia tej ważnej chwili w naszym życiu. Zależało nam przede wszystkim na naturalnosci i uchwyceniu takich momentów, których my zaaferowani i troszkę zestresowani nie mielibyśmy szansy dostrzec. A o pamietaniu o nich ciezko byłoby mówić.
Reportaż ślubny - dla nas wybór był prosty, tylko Ola. Dlaczego? Mieliśmy okazję obserwować jej pracę na ślubie naszych przyjaciół. Dyskretna, wręcz niewidoczna, miła, młoda, uśmiechnięta dziewczyna z aparatem w dłoni. Efekt jej pracy - niesamowity! Podobnie było u Nas - na naszych zdjęciach widać naturalność, piękno chwili, wszystkie ważne dla Nas momenty, zarówno te powazne, jak i zabawne.
Dzień ślubu, jak i sesja plenerowa w ekstremalnych warunkach +38 i +30C. Praca z Ola pomimo upału i przejęcia Ważnym Momentem jest czystą przyjemnoscia. Efekt jej pracy z naszym i naszych gości udziałem stanowi niesamowicie piękną pamiątkę, do której zawsze będziemy wracać.
Gorąco polecamy Olę - dyskretna, usmiechnieta dziewczynę, która robi niesamowicie piękne zdjęcia, pełne emocji, świeżości i pięknych barw."

Magda & Andrzej

Opinie

"Zdjęcia Oli był pierwszymi, które nas naprawdę zachwyciły w trakcie poszukiwań fotografa. A to, co działo się zarówno w dzień ślubu, jak i w momencie, kiedy dotarła do nas przesyłka z gotowym albumem przeszło wszelkie oczekiwania. Ola jest niesamowicie energiczną, uśmiechniętą osobą. Oprócz przepięknych fotografii z samej ceremonii ślubu ma niesamowitą intuicję jeśli chodzi o wychwytywanie sytuacji, które potem na zdjęciach oddają całą atmosferę i otoczkę przygotowań, samego ślubu, życzeń i wesela. Te zdjęcia to żywa historia całego dnia, podkreślająca jego wyjątkowość, pełna emocji, wzruszeń i humoru, a nie portretowe obrazki pary młodej wpisanej w powtarzający się na wszystkich weselach schemat, które często można spotkać u innych fotografów. Mieliśmy dość trudny dla fotografa układ wydarzeń, bo sesję robiliśmy w dosłownie kilkadziesiąt minut między ceremonią ślubu, a rozpoczęciem wesela, przy niepewnej pogodzie, a nawet w chwilowo kropiącym deszczu - Ola potrafiła nawet w tak krótkim czasie i niesprzyjających warunkach zaproponować wiele pięknych i pomysłowych ujęć, pracując ze stoickim spokojem, uśmiechem na ustach i wielką cierpliwością. Jest także otwarta na wszelkie propozycje ze strony młodej pary i realizuje je perfekcyjnie. Zwraca też uwagę na szczegóły i detale, tak ważne zazwyczaj dla panny młodej - u Oli nawet zdjęcia bukietu, czy koronki na sukni są przepiękne i wyjątkowe. Wszystkie osoby, które miały okazję oglądać zdjęcia są zachwycone ich naturalnością.
Warto też podkreślić staranność wykonania albumu ze zdjęciami i możliwość wyboru z wielu wzorów albumów wyklejanych oraz fotoksiążek.
Współpracę z Olą gorąco polecamy wszystkim - nie tylko przy okazji ślubu - i jeszcze raz ślicznie dziękujemy za wszystko :)"

Agata & Łukasz

Opinie

"Znalezienie fotografa na nasz wielki dzień zajęlo nam bardzo dużo czasu. Rozpoczęliśmy od pytania znajomych, konczylismy na przeszukiwaniu internetu, nie obyło się bez obaw. Zdjęcia Oli nas zaintrygowaly, a później i sama osóbka, która okazała się być  fantastycznym fotografem i przesympatycznym człowiekiem. Ola kocha to co robi i efekt tego jest widoczny na jej zdjęciach, którymi jesteśmy zachwyceni :-) Polecać będziemy Olę wszystkim!"

Marta & Paweł

Opinie

"Olga to profesjonalistka w każdym calu! Fantastycznie nam się z nią pracowało. Podczas ślubu była niewidzialnym, rzetelnym fotoreporterem, podczas pleneru - pomysłodawcą niebanalnych ujęć, który szybko nas oswoił z obiektywem i stworzył unikalny klimat. i oczywiście piękne zdjęcia! Polecam!!!"

Marysia & Grzesiek

Opinie

"Brakuje mi słów, aby opisać talent Olgi. Wszyscy, którzy patrzą na nasze zdjęcia mówią, że ma niesamowity dar. My z mężem wiemy, że ten dar to nie tylko NAJPIĘKNIEJSZE ZDJĘCIA NA ŚWIECIE, ale także niesamowita energia.
Nieczęsto spotyka się taki profesjonalizm, poczucie humoru i talent.
Sesja była na prawdę świetną zabawą i mam nadzieję, że wszystkie ważne chwile w naszym życiu uwieczni właśnie Olga.
Jeden mały minus :) UZALEŻNILIŚMY SIĘ I W KÓŁKO OGLĄDAMY JEJ ZDJĘCIA! :)"