Kilka słów o mnie...

 

Olga Fatyga - fotografia ślubna Warszawa, Kraków i cała PolskaMam na imię Ola, lat dwadzieścia kilka, zodiakalny strzelec. Pochodzę z Krakowa, mieszkam w Warszawie. Od niedawna jestem szczęśliwie zamężna.


Pierwszy aparat fotografiaczny z prawdziwego zdarzenia (analogowy, a jakże ;) ) dostałam na dziewiętnaste urodziny. Zdjęcia stały się dla mnie moim ukochanym hobby, ale nie wiązałam wtedy z nimi mojej przyszłości. Fotografowałam dużo - najbardziej interesowali mnie ludzie i historie, które mieli mi do opowiedzenia.


Przez długi czas nie wiedziałam co chcę robić w życiu. Wyjechałam, wróciłam i jeszcze raz wyjechałam. Zwiedzałam, pracowałam, kształciłam się i poznawałam wspaniałe osoby, a przez ten cały czas towarzyszyła mi fotografia. Aż nadszedł ten moment, gdy zdecydowałam, że chcę by zdjęcia były moim sposobem na życie. Ponownie wróciłam i ukończyłam Akademię Fotografii.

Później przyszła fotografia ślubna :). Z każdym kolejnym ślubem podobała mi się coraz bardziej i bardziej! Zdjęcia ślubne stały się moją pasją, radością, motywacją, możliwością spotkania z przemiłymi ludźmi. W tym miejscu chciałabym też podziękować wszystkim moim parom, za ich zaufanie, oraz za możliwość uwiecznienia najważniejszego dnia w ich życiu!

A aparat analogowy? Wciąż z niego korzystam do moich prywatnych projektów :). Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej strony o fotografii ślubnej :)!