Często zadawane pytania

Jak zarezerwować termin ślubu?

Rezerwacja terminu ślubu następuje w momencie wpłaty zadatku. Wiąże się to też z koniecznością podpisania umowy. Z reguły wszystkie formalności możemy dopełnić przy okazji spotkania i rozmowy. Jeśli mieszkacie daleko od Warszawy możemy umówić się na podpisanie umowy drogą mailową.

Czy fotografujesz śluby poza Warszawa?

Tak. Mieszkam w Warszawie, ale często pracuję w moim rodzinnym mieście - Krakowie, chętnie dojeżdżam też do innych miejsc.

Ile fotografii ze ślubu dostaniemy?

W standardowym albumie ślubnym, który przygotowuję dla moich par, znajduje się 100 zdjęć. Dodatkowo, zdjęcia oddaje w formie cyfrowej, na nośniku cd. Pełny reportaż - od przygotowań do oczepin i sesja plenerowa - to ok. 300 zdjęć. W swojej ofercie mam też pakiety z mniejszą i większą liczbą zdjęć ;). Dokładną ofertę możecie otrzymać korzystając z formularza kontaktowego w dziale kontakt .

Ile trzeba czekać na zdjęcia ślubne?

Wasze fotografie staram się obrobić jak najlepiej, więc przygotowanie ich zajmuje trochę czasu. Zdjęcia oddaję ok. 2 miesiące od ślubu, zakładając że uda nam się zorganizować sesję plenerową w terminie do 3 tygodni od Waszej ceremonii.

Do której godziny pracujesz na weselu?

Przeważnie jestem ze swoimi parami do oczepin, czyli do ok. 01:00 w nocy. To zdecydowanie wystarczający czas, by zrealizować pełny reportaż z Waszego ślubu

Czy zdjęcia plenerowe wykonujesz w dniu ślubu?

Wszystko zależy od Waszych preferencji. Osobiście wolę umówić się na zdjęcia innego dnia. Dzięki temu macie szansę się zrelaksować i możemy „na spokojnie” zrobić wszystkie zdjęcia. To rozwiązanie pomaga też uniknąć wszelkich niespodziewanych wypadków, jak chociażby ubrudzenie sukienki ślubnej.

Czy na sesję plenerową umawiamy się w jednym miejscu?

Zazwyczaj nie jest to jedna, wybrana lokalizacja. Najczęściej fotografie wykonuję w 2-3 miejscach. Zależy mi, aby Wasze zdjęcia ślubne były zróżnicowane. Chętnie posłucham Waszych propozycji na Wasz wymarzony plener ślubny, mam też swoje niezawodne miejscówki :).

Czy pobierasz opłatę za dojazd do Młodej Pary?

Mieszkam w Warszawie i jeśli w tym mieście realizujemy reportaż/sesję plenerową to nie pobieram żadnych opłat. Jeśli zapraszacie mnie na swój ślub w bardziej odległe miejsce, wtedy umawiamy się na ewentualne koszty dojazdu/ noclegu.

Kiedy płacimy za zdjęcia?

Za zdjęcia ślubne rozliczamy się przy odbiorze albumu. Jeśli wysyłam zdjęcia poza Warszawę to proszę o przelew dzień wcześniej.

Chcemy dowiedzieć się więcej. Jak się z Tobą skontaktować?

Możemy umówić się na spotkanie :). Zachęcam też do skorzystanie z formularza kontaktowego, lub maila, które znajdziecie w dziale kontakt .